Hakkımızda

Hakkımızda

Berlin döneri, özel ateşte pişirilerek ete lezzet kazandırılan, sade döner tadını sevenler için de, farklı soslarımızı deneyimlemek isteyenler için de uygun hazırlanmaktadır. Dönerin lezzetinin başka bir lezzetle karıştırılmaması, sadece etin lezzetinin damaklarınızda kalması demek…

Vizyonumuz

Kısa sürede fark yaratan lezzetlerimizi ve özel soslarımızı Berlin Dönerin lezzetini keşfetmeniz için hazırlıyoruz. Formülü Almanya’da geliştirilmiş olan Berlin Döner’in; Türkiye’de, kendi ülkemizde aynı değeri ve ilgiyi alması için tüm lezzetlerimizi titizlikle sunuyoruz. Farklı bir döner kültürü olan Berlin Döner markamızla, sizler için hem keyifli bir ortam hem de özel bir lezzet şöleni hazırladık.

Misyonumuz

Et döner kültürünü yaşatmak ve bu özel ürünlerimizi ülkemize tanıtmak adına yenilikçi hizmet anlayışımızla, müşteri memnuniyetini ve ilgisini kazanmayı amaçlamaktayız. Damak zevki kadar, helal et kesimi, ette kullanılan ürünlerin doğallığı ve kalitesi gibi detayları önemseyerek lezzet anlayışınızı taze tutacak bir et döneri tatmanızı hedeflemekteyiz.